بهترین شیلنگ آب چه مارکی است؟

شیلنگ ها از پرکاربردترین وسایل برای آبیاری کردن باغچه‌ها، باغ‌ها و انواع مختلفی از زمین‌ها به شمار می روند. برای خرید شیلنگ آن انواع مختلفی از مارک‌ها در بازار موجود هستند که شما می توانید بهترین شیلنگ آب را با توجه به بودجه و نیاز خود خریداری کنند. در این مقاله بهترین مارک های شیلنگ آب اشاره می کنیم با ما همراه باشید.

بهترین شیلنگ آب چه مارکی است؟

مارک های زیادی برای خرید شیلنگ در بازار موجود است که شما پس بررسی ویژگی های آن می توانید مناسب ترین خرید را داشته باشید. برخی از این ویژگی ها عبارتنداز:

 • مارک شیلنگ

از نکات مهمی که برای خرید بهترین شیلنگ آب باید به آن توجه شود، این است که مشتریان باید مارکی را برای شیلنگ برگزینند که مواد با کیفیت را در تولید محصولات خود استفاده کرده باشد.

 • مقاومت شیلنگ

از دیگر نکات این است که شلنگ باید در مقابل تغییرات آب و هوایی از خود مقاومت نشان دهد، لذا حتماً به این مورد نیز توجه کنید.

 • طول مورد نیاز

قطعا هر فردی باید شلنگ مورد نظر خود را با توجه به نیازی که دارد خریداری نماید. برای مثال چنانچه می‌خواهید شلنگ را برای آبیاری باغ استفاده کنید، توصیه می‌کنیم طول بیشتری را برای شلنگ در نظر بگیرید. برای این که فرد بتواند آبیاری بهتری را انجام دهد، بهتر است از شلنگی که استفاده ی راحتی دارد استفاده کند.

با توجه به اینکه بعضی از شلنگ‌ها اتصالات سریعی دارند، بنابراین یکی از نکات مورد توجه این است که شما باید یک شلنگ سازگار با کار خود را خریداری کنید.

 • نظرات سایر مشتریان

در آخر یک نکته دیگر را  یاد آوری می کنیم که این نکته مربوط به نظرات مشتریان دیگر است.کسانی که مارک‌های گوناگون شلنگ را خریداری کرده‌اند می‌توانند نظر خود را در رابطه با محصول خریداری شده با سایر مشتریان به اشتراک بگذارند . لذا حتما نظر کاربران دیگر را نیز مورد توجه قرار دهید.

بهترین شیلنگ آب چه مارکی است؟

بیشتر بخوانید : مراحل تولید شیلنگ آب

ویژگی های یک شلنگ آب خوب

بدون شک یک شلنگ آب خوب، باید دارای ویژگی‌های مثبتی باشد که یکی از ویژگی‌های آن، داشتن مقاومت بالا در برابر خوردگی است.

بسیاری از شیلنگ‌ها در برابر جریان الکتریکی دارای مقاومت هستند، ولی معمولا شیلنگ‌هایی که ساخته می‌شوند، از جنس پی وی سی هستند که در مقابل خوردگی از خود مقاومت خوبی نشان می‌دهند.

مقاومت در مقابل سوختن ، از دیگر ویژگی‌های شیلنگ خوب و درجه یک است٬ ولی شلنگ‌هایی که از مواد پلاستیکی ساخته می‌شوند، احتمال آتش سوزی دارند٬ حتی استفاده کردن از پی وی سی در ساختار شلنگ ، نمی‌تواند احتمال آتش سوزی را به صورت کامل از بین ببرد.

بهترین مارک‌های شلنگ آب

با توجه به اینکه مارک های مختلفی برای شلنگ آب وجود دارد ، ممکن است افراد در انتخاب خود سردرگم شوند. در این بخش می خواهیم چند مارک خوب شیلنگ آب را به شما معرفی کنیم تا بتوانید بهترین تصمیم را در این زمینه بگیرید. از جمله بهترین مارک‌هایی شیلنگ آب شناخته می‌شود، برند ایران یاسا است.

ایران یاسا با تجربه توانسته است انواع گوناگونی از شلنگ‌های آب را با کیفیت بالا تولید و در نهایت به مشتریان خود عرضه کند.

این برند برای فروش محصولات خود به صورت اینترنتی نیز، یک سایت طراحی کرده است تا مشتریان بتوانند در هر نقطه ای که هستند، سفارش خود را ثبت نمایند.

یکی دیگر از انواع برندها در زمینه تولید شلنگ، شیلنگ‌های آب برند کرج  هستند که می‌توان آن‌ها را از بهترین برندها به شمار آورد.

برند ارم نیز در زمینه تولید انواع شلنگ فعال است و به تولید شلنگ‌های گوناگون با پی وی سی هم می‌پردازد. توصیه می‌کنیم به سایت این برند مراجعه نمایید تا بتوانید محصولات مختلف آن را مشاهده کنید.

ویژگی های شیلنگ مناسب آب

 • داشتن وزن سبک
 • نرم و انعطاف پذیر بودن
 • به کار رفتن مواد اولیه مرغوب در آن
 • داشتن قطر مناسب
 • مقاوم بودن در برابر خوردگی
 • مقاومت داشتن در برابر اشعه مضر

شرایط نگهداری از شیلنگ آب

شرایط نگهداری از شیلنگ آب

 • برای مدت طولانی شیلنگ آب را در برابر آفتاب قرار ندهید.
 • پس از هربار استفاده شیلنگ را به صورت دورانی جمع کنید.
 • از پیچ خوردن و گره خوردن شیلنگ جلوگیری کنید.
 • از انتقال آب با فشار بالا خودداری کنید.
 • خودداری از انتقال آب بسیار داغ به شیلنگ.

سخن پایانی

بدون شک شیلنگ های آب از جمله مهم ترین تجهیزات در آبیاری درختان، شستشو و... به شمار می روند و کیفیت و مارک آن ها از جمله موارد مهم برای خرید محسوب می شود. اگر قصد خرید شیلنگ آب را دارید و نمی دانید چه مارکی را تهیه کنید که کیفیت مناسبی داشته باشد به شما پیشنهاد می کنیم پیش از خرید این مقاله را با دقت مطالعه کنید.

Write a comment
Blog archive