قیمت آنلاین خرید سنگ گیوتین چند است

یکی از زیباترین سنگ‌های دکوراتیو و آنتیک، سنگ گیوتین است که دارای طرح و رنگ‌بندی مختلف و بسیار زیبایی می‌باشد. این امر موجب شده که روز‌به‌روز استفاده از این نوع سنگ در ساختمان سازی رونق پیدا کند. جهت آشنایی بیشتر و اطلاع از کاربرد این نوع سنگ، بهتر است در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

سنگ گیوتین چیست؟

از جمله سنگ‌های دکوراتیو و آنتیک که زیبایی خاصی داشته و در اندازه‌های مشخص شده تراش و برش می‌خورد، سنگ گیوتین یا سنگ قیچی است. این نوع سنگ که از قطعات پروفیل شکل سنگ‌های تراونیکس، مرمریت و تراورتن تولید می ‌شوند دارای طرح‌ها و رنگ‌های بسیار زیبایی می‌باشد. به طور کلی می‌توان گفت سنگ آنتیک گیوتین به گونه‌ای بوده که به صورت طبیعی از قرار دادن قطعات شکسته سنگ‌ها و ضایعات و باطله‌های سنگ‌های به دست می‌آید. هنگامی که این سنگ‌ها را با ملات‌های پایه رزینی به یک‌دیگر می‌چسبانند جذابیت زیادی داشته و سنگ قیچی تولید می‌شود. توجه داشته باشید پروفیل‌های سنگی که به صورت مکعب مستطیل تولید می‌شود در زیر دستگاهی که دارای لبه تیغ مانند است، رفته و این دستگاه بر سطح طولی سنگ ضربه وارد می ‌کند و قطعه را به دو قسمت تقسیم می‌نماید. لازم است بدانید سطح خارجی این سنگ‌ها صاف است و برای نصب آن روی دیوار از چسب سنگ یا ملات شن و سیمان استفاده می‌شود. بخش داخلی آن که دارای حالت طبیعی ناصافی و نامنظمی می ‌باشد به عنوان نمای داخلی و خارجی ساختمان مورد استفاده قرار می‌گیرد. سنگ گیوتین که به واسطه قیمت کمتر در مقایسه با سایر سنگ‌ها فروش خوبی دارد، به تازگی کاربرد بیشتری پیدا کرده و توجه بسیاری از سازندگان به این نوع سنگ است.

سنگ گیوتین

نمونه طراحی سنگ گیوتین

سنگ گیوتین

نمونه طراحی سنگ گیوتین در خانه

هر بسته سنگ آنتیک و گیوتین چند متر است؟

در هر بسته سنگ گیوتین 3 ردیف 5 تایی سنگ که هر کدام یک جفت هست قرار دارد و 3 عدد سنگ هم در جلوی آنها قرار دارد که در مجموع میشود 33 قطعه سنگ 5 در 30 سانتی متری که هر قطعه 0/015 متر هست و در مجموع میشود 0/495 یا به عبارتی نیم متر مربع.

۱-سرعت نصب و آسانی اجرا

۲-وزن سبک نسبت به سنگ آنتیک

۳-طول عمر بالاست

۴-مقاوم در برابر نفوذ آب و رطوبت

۵-قیمت مناسب

۶-در برابر حرارت و اشتعال مقاوم بوده و ضد اشتعال می باشند

۷-دوام و استحکام بالا

۸-تنوع زیاد در رنگ مدل اندازه طرح چینش و نوع سنگ .

سنگ آنتیک

نمونه طراحی سنگ آنتیک در طراحی آشپزخانه

سنگ آنتیک

نمونه طراحی سنگ آنتیک در طراحی آشپزخانه

1-احتمال تجمع حشرات در میان بند های سنگ وجود دارد.

2-قابلیت رنگ پذیری ندارند و اگر بعد از مدتی بخواهید دکوراسیون فضا را تغییر دهید، باید سنگ ها را جدر کنسد و حتی اگر فضای گرد و قوس داری را هم داشته باشید نمی توانید از این سنگ ها استفاده کنید .

3-وزن سنگین سنگ های آنتیک و در مواقع بحرانی از جمله زلزله خطر ساز می باشند. توجه داشته باشید که از سنگ های آنتیک نمی توان بر روی سقف استفاده نمود و تنها قابل استفاده بر روی دیوار هستند.

سنگ آنتیک

نمونه طراحی سنگ آنتیک در طراحی راهرو

سنگ آنتیک

نمونه طراحی سنگ آنتیک

دیگر انواع سنگ های آنتیک

این نوع سنگ انواع مختلف دیگری هم دارد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره خواهیم کرد. سنگ ساختمانی آنتیک مالون آنتیک قیچی سنگ پازل آنتیک البته نوع دیگری از این سنگموجود است که به آن سنگ آنتیک مصنوعی گفته می گوییم. نکته‌ی بسیار مهم در خصوص این سنگ‌ها، شناخت کاربردهای آن‌هاست. در بخش بعد مهم‌ترین کاربردهای این نوع سنگ را از نظر خواهیم گذراند.

سنگ آنتیک

نمونه طرح سنگ آنتیک در اتاق خواب

سنگ آنتیک

نمونه طرح طراحی دکوراسیون با سنگ آنتیک

قیمت سنگ ساختمانی گیوتین

هنگامی که شما به فروشگاه آنلاین نیلانکو سنگ جهت تهیه سنگ ساختمانی مراجعه کنید باید توجه داشته باشید که به طور کلی عوامل متعددی بر قیمت سنگ گیوتین تاثیر می‌گذارد. از جمله مهمترین این موارد می‌توان به رنگ، ابعاد و نوع سنگ ساختمانی اشاره نمود. با این حال لازم است توجه کنید از آنجایی که شما فروشگاه آنلاین نیلانکو را جهت تهیه سنگ انتخاب کرده‌اید با حذف واسطه‌ها، محصول با کیفیت و البته با قیمت مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرد. از طرفی با وجود اینکه شرایط اقتصادی هر روزه می‌تواند بر روی قیمت محصولات مختلف از جمله انواع سنگهای ساختمانی تاثیر بگذارد شما در هنگامی که قصد تهیه این سنگ‌های گیوتین را داشته باشید می توانید با مدیر فروش محصول ارتباط برقرار کرده و به صورت لحظه‌ای از قیمت سنگ مطلع شوید.

Write a comment
Blog archive