نوار نقاله و تسمه نوار نقاله در معدن

 نوار نقاله و تسمه نوار نقاله در معدن

نوار نقاله های معدن به صورت سراسر در صنعت استخراج معادن، حمل سنگ معدن، کسانتره و تکه و پس مانده های
سنگ ها مورد استفاده قرار می گیرند، به گونه ای که در تمام مراحل چرخه استخراج، از حفاری اولیه (خاکبرداری) از راه بهره برداری یا خالص سازی (فرآوری معدنی) تا تولید یک ماده خالص سازی شده آماده برای بازار با حداکثر کارایی مورد مصرف قرار گیرد.

 

 

نوار نقاله های صنعت معدن دارای سیستم های کوچک و ساده تا بزرگ و پیچیده متفاوت می باشند. با توجه به اینکه  استخراج محصولات مختلف بسیار متفاوت می باشد ، لذا ضرورت دارد تا الزامات مربوط به سیستم های نوار نقاله معدن ، قطعات و حتی خدمات نگهداری آنها نیز متفاوت باشد.

 

 

در ساخت نوار نقاله معدن ، ما معتقدیم که شخصی سازی کلید دستیابی به بهترین سیستم نوار نقاله با رقابتی ترین قیمت برای نیازهای معدن خاص شماست.

 

 

با استفاده از سیستم های نقاله بسیار قابل تنظیم و قطعات با کیفیت بالا ، ما اطمینان داریم که می توانیم سیستم نوار نقاله معدن ، قطعات یا خدمات مورد نیاز خود را ارائه نماییم.

 

 

سیستم های نوار نقاله معدن قابل اعتماد و مقرون به صرفه :

 

 

سنگ معدن و زباله بیش از نیمی از هزینه های بهره برداری از معدن را در جابجایی تعیین می کند. با کاهش کامیون ها و جایگزینی آن ها با سیستم های انتقال ، انعطاف پذیری ، ایمنی و قابلیت اطمینان روزمره را در عملکرد خود افزایش می بخشد.

 

 

سیستم های نقاله به گونه ای طراحی و ساخته شده که هزینه های شما را کاهش خواهد داد ، ایمنی عملکرد شما را افزایش می بخشد و مواد را به طور قابل اعتماد تحویل خواهد داد. لازم به ذکر است  سیستم های موجود به روز و مدرن شده هستند و طیف گسترده ای از قطعات و قطعات یدکی با کیفیت را ارائه می کنند.

 

 

چگونه می توانیم کارایی معدن شما را بهبود دهیم. هرچه زودتر درگیر فرآیند شویم ، ارزش بیشتری می توانیم اضافه کنیم. تیم مهندسین ما با چندین دهه تجربه بی نظیر کارخانه و استخراج را برای کمک به طراحی مفهومی پروژه مدیریت مواد شما ارائه می دهد. ما به هر جنبه از معدن شما نگاه می کنیم و این استانداردها را اعمال می کنیم:

 

خط نوار نقاله معدن

 

 

– گوش دادن به نظرات خود برای درک اهداف خود
– با شما همکاری کنیم تا انتظارات خود را برآورده کنیم
– تسریع در روند تأیید طراحی نوار نقاله معدن
– کنترل برنامه تولید و تحویل نوار نقاله معدن
– اعمال کنترل کیفیت در تمام مراحل
– برای اطمینان از ادغام موفقیت آمیز ، با سایر تأمین کنندگان تجهیزات خود ارتباط برقرار کنید.

 

 

ما ارزیابی خود را از نیازهای نوار نقاله معدن شما بر اساس طرحی کلی از نیازهای سیستم شما از نظر طرح ، خرد کردن و غربالگری ، مشخصات محصول ، نقاط انتقال ، شعاع نوار نقاله ، مسیر نوار نقاله زمینی و طراحی می نماییم.

 

 

خط نوار نقاله معدن ما شامل :

 

– نوار نقاله های زمینی
– نوار نقاله های لوله ای
– نوار نقاله های داخل کارخانه
– نوار نقاله های زیرزمینی
– نوار نقاله های قابل تعویض ، قابل تمدید و قابل جابجایی

 

 

راه حل های متناسب جهت ساخت نوار نقاله معدن :سیستم های نوار نقاله معدن ما همیشه دقیقاً متناسب با نیازهای تخصصی شما طراحی می شوند.  بر حسب یک مفهوم مدولار که با توسعه معدن ، جابجایی یا گسترش را تا حد زیادی ساده تر می کند ، می توانیم روند حذف مواد ، توزیع مجدد و انباشت مواد را تسریع و بهینه دهید.

 

 

نوار نقاله معدن سازگار با محیط زیست : سیستم های نوار نقاله معدن از راه دور به عنوان یک سیستم جایگزین مقرون به صرفه و سازگار با محیط زیست جهت حمل و نقل مواد فله ای برای کامیون ارائه می گردد. سیستم های نوار نقاله معدن همچنین میزان صدا و گرد و غبار را تا حد زیادی کاهش می بخشند.

 

 

طرح های کم مصرف نوار نقاله معدن : سیستم های نوار نقاله معدن ما با ترکیبی از درایوهای سر ، دم ، میانی و تقویت کننده که فقط در شرایط تقاضای از پیش تعیین شده کار می کنند ، مصرف انرژی را به حداقل می رسانند. این منجر به صرفه جویی قابل توجهی در انرژی و کاهش قابل توجه هزینه عملیاتی در طول عمر پروژه می شود.

 

نوار نقاله مس

 

نوار نقاله معدن مس :

 

 

با چنین رشد بالایی در صنعت مس، تجهیزات و ماشین آلات مورد استفاده برای استخراج و فرآوری مس برای حفظ کارایی، کیفیت و حفظ رقابت بسیار مهم است. برای چنین کار ارزشمند و تسریع در عملیات نیاز به نوار نقاله ها ضروری می گردد.

 

 

سیستم های نوار نقاله، قطعات و خدمات مربوطه را نسبت به درخواست شما جهت عملیات استخراج و فرآوری مس سفارشی سازی می نماییم. سیستم های نوار نقاله ما، بسیار قابل انعطاف، ساخته شده با قطعات با کیفیت بالا هستند، تا سیستم های انتقال مطابق با نیاز شما ساخته شود.

 

 

جزئیات مربوط به سیستم انتقال و محصول خود را بصورت تلفنی یا از طریق ایمیل با کارشناسان ما در میان بگذارید، تا بهترین راهنمایی و مشاوره را بصورت رایگان دریافت کنید.

 

 

نوار نقاله سفارشی برای صنعت مس :

 

 

اینکه آیا شما از یک سیستم نوار نقاله کارکرده شروع می کنید، یا یک سیستم موجود را بازسازی می کنید، یا از ابتدا با یک سیستم جدید و سفارشی شروع می کنید.

 

 

ما تجارب، منابع و توانایی های لازم برای جمع آوری و تولید یک سیستم نوار نقاله متناسب با نیاز شما را داریم. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 

نوار نقاله یا کانوایر

 

نوار نقاله یا کانوایر تسمه ای چیست؟

 

 

یکی از مهم ترین ابزارهای انتقال مواد در صنایع مختلف نوار نقاله یا کانوایر تسمه ای می باشد. انتقال مواد و جابجایی محصولات مختلف وظیفه آن در تولیدی ها و به خصوص معادن است.

 

 

نوار نقاله جزئی از سیستم های انتقال مواد در صنعت است. دستگاه نوار نقاله، که گاهی تسمه نقاله یا کانوایر تسمه ای نیز نامیده می شود، با استفاده از دو یا چند قرقره، کار می کند. بطوریکه بطور مرتب روی یک حلقه بسته می چرخد.

 

 

این عمل با تعداد زیادی چرخ دنده، قلاب، کمربند های لاستیکی پهن و سطل انجام می شود. در مرحله بعد، کمربندها بوسیله یک سری از “نوار غلطک” ها در طول مسیر عبور می کنند.

 

 

کانوایر تسمه ای در صنایع معدن و شن و ماسه :

 

 

نوار نقاله از تجهیزات انتقال مواد در صنایع مختلف می باشد. وظیفه اصلی آن انتقال مواد و جابجایی محصولات مختلف در تولیدی ها و به خصوص معادن دارد.

 

 

نوار نقاله معادن شن و ماسه بیشتر با سر  با مواد فله ایی سرو کار دارد. همچنین  نیازی که در معادن برای انتقال کنسانتره یا خاک یا مواد مشابه به تجهیزاتی مانند سرند و دستگاه های سنگ شکن است جزء اصلی ترین تجهیزات این نوع معادن می باشد.

 

 

ویژگی های نوار نقاله معادن

 

ویژگی های نوار نقاله معادن شن و ماسه :

 

 

  • به مهارت خاصی در استفاده نیاز ندارد.
  • به پرداخت هزینه اضافی در قبال تعمیرات مجموعه نیاز ندارد.
  • سرعت عملکرد خط را افزایش می دهد.
  • صدمات و خسارات وارده به نیروی انسانی و محصولات در خط تولید را بدلیل حمل ایمن کاهش می دهد.
Write a comment
Blog archive