طناب پلی استیل

 

طناب سرعتی پلی استیل با برخورداری از دسته های استیل نقره ای و کابل با کیفیت مشکی رنگ جهت تمرینات مقاومتی و سرعتی انتخاب خوبی خواهد بود و ورزشکار در هر محیطی با داشتن این طناب می تواند عضلات شکم، همسترینگ، چهارسر و دوقلو و سرشانه ها را درگیر کرده و تحت تمرین قرار دهد.

 

این طناب با داشتن بلبرینگ قابلیت افزایش سرعت تا دو برابر را دارد.قابلیت تنظیم طناب متناسب با قد فرد وقابلیت اجرای  کلیه حرکات طنابزنی از ویزگی های این نوع طناب است. ریزدانه ها و شیارهای روی دسته برای راحتی قرارگیری در دست ورزشکار طراحی شده که هم لیز نخورد و هم از ایجاد رطوبت و تعریق جلوگیری کند.

 

 

انواع طناب پلاستیکی بر اساس نوع ماده اولیه:

 

 


طناب‌ پلاستیکی نوعی طناب مصنوعی بوده که  ماندگاری آنان خیلی بیشتر از طناب‌های طبیعی خواهد بود. این جنس طناب موقعی که آب خورده و خیس می گردد محکم ‌تر خواهد شد. برعکس طناب از جنس الیاف طبیعی، این طناب‌ها در مقابل اشعه یو وی و کپک زدن کمتر در معرض پوسیدگی قرار خواهند گرفت .

 

 

از پرکاربردترین محصولات مورد استفاده در صنعت های مختلف از جمله صنایع بسته بندی ، حمل و نقل و جابجایی، کشاورزی و شیلات این نوع طناب می باشد. به طور کلی طناب‌های پلاستیکی از نظر نوع ماده اولیه به سه دسته طناب پلی اتیلن، طناب پلی استیل و طناب پل پروپیلن تقسیم بندی می ‌شوند.

 

 

 

طناب‌ پلی استیل در دسته طناب‌های پلاستیکی قرار می گیرد که از الیاف مصنوعی ساخته می‌شوند که معمولا به این صورت تولید می گردد. مواد درجه یک پتروشیمی یا مواد درجه دو حاصل بازیافت پلاستیک که هر دو را شامل می شود.

 

این طناب‌ها اغلب به دلیل قیمت مناسبی که دارند، مورد استقبال قرار مي‌ گيرند و اغلب آن‌ها ویژگی‌های مثبتی مانند مقاومت بالا در برابر ساییدگی و پوسیدگی و وزن کم نیز دارند که موجب می‌شود طرفداران بیشتری داشته باشند.

 

این نوع طناب کاربردهای فراوانی دارند اما به طور کلی می‌توان از آن‌ها در مجاورت با آب استفاده کرد زیرا در برابر رطوبت مقاومت خوبی نشان می‌دهند. طناب پلی استیل از جمله طناب‌های با کیفیتی است که بر پایه‌ی دو پلیمر پلی اتیلن و پلی پروپیلن ساخته شده است و نسبت به سایر طناب‌ها کاربرد تخصصی‌تری دارد.

 

 

 

 

 

 

 

 

مشخصات ظاهری طناب پلی استیل

 

 

طناب پلی استیل،نمونه ای از  طناب پلاستیکی بوده که با تابیده شدن تک رشته ‌های اکسترود شده‌ ی با کیفیت پلی اتیلن و پلی پروپیلن تولید می گردد.

 

این نوع از طناب‌ها نمونه ‌ی داخلی ندارند و در ایران اصطلاحا به طناب‌های وارداتی کره‌ای یا خارجی معرفی می گردد ولی چند شرکت نیز به عنوان تولید کننده در ایران درحال تولید این محصول هستند این طناب‌ها را در بالاترین سطح کیفی تولید می‌کند. «بهترین نوع طناب برای استفاده در صنعت کشاورزی، دریایی، تور‌‌های محافظ پرندگان و… طناب پلی استیل است.

 

زیرا جنس این طناب نه تنها مقاومت بالایی دارد بلکه در برابر پوسیده شدن هم بسیار مقاوم و عالی عمل خواهد کرد، قیمت و خرید طناب های پلی استیل بسیار، نسبت به کارایی محصول مقرون ‌به‌صرفه نیز خواهد بود.

 

 

 

 

 

 

 

 

کاربرد طناب پلی استیل

 

 

به طور کلی طناب پلی استیل، کاربرد عمومی نداشته ولی بیشتر به صورت تخصصی و فصلی کاربرد دارد ازنمونه کاربرد های این محصول می توان به موارد ذیل اشاره داشت :

 

طناب پلی استیل به شکل گسترده‌ای در صنعت شیلات، ماهی گیری و ساخت تورهای مخصوص به آن کاربرد دارد. به طور کلی می ‌توان از این طناب در نزدیکی آب بهره برداری کرد، زیرا در برابر رطوبت و پوسیدگی مقاومت بالایی دارد.

 

دیگر حوزه‌هایی که این طناب کاربرد دارد ،صنایع آبزی پرروی و همچنین صنایع کشاورزی می باشد. جهت ساخت تورهای محافظ پرندگان از این طناب استفاده می شود.

 

در صنایع دریانوردی، از طناب پلی استیل به عنوان طناب اتصال قایق و طناب لنگر استفاده می گردد. استفاده به عنوان باربند کامیون از دیگر  کاربردهای رایج این محصولات است، چرا که در برابر ساییدگی و کشیدگی مقاومت بالایی دارد.

 

 

 

ویژگی‌ طناب پلی استیل

 

این محصول نسبت به سایر انواع طناب ویژگی‌ های منحصر به فرد زیادی را به خود اختصاص داده است.

 

طناب پلی استیل 40 درصد قدرتمندتر از پلی اتیلن و 30 درصد قدرتمندتر از پلی پروپیلن می باشد.

 

از  موادی با خاصیت ضد اشعه‌ی فرابنفش (  anti UV  ) برخوردار می باشد.

 

مقاومت بالایی در برابر ساییدگی و پوسیدگی دارد.

 

در زمان خیس شدن و در برابر رطوبت از استحکام بالایی برخوردار می باشد.

 

بسیار سبک و کم وزن است.

 

روی آب شناور خواهد ماند.

 

کشش طولی ندارد و طول آن زیاد نمی گردد.

 

جهت در هم تنیده شدن و تابیده شدن قابلیت بالایی دارد.

 

می‌توان این طناب را در انواع مختلفی، از جمله نوع ضد آتش تولید کرد.

 

 

 قیمت طناب پلی استیل

 

 

شما می‌توانید با تماس این مجموعه، از قیمت طناب پلی استیل اطلاع پیدا کنید و این طناب را در هر متراژی که مد نظرتان می باشد انتخاب و خریداری نمایید. این شرکت این نوع طناب را در بالاترین سطح کیفیت تولید و ارائه می نماید و ویژگی مهم استاندارد تاب طناب در فرآیند ساخت آن رعایت می کند.

 

در این مورد، معیار مشخصی تعیین شده  که بیان می دارد که یک طناب در هر متر چقدر باید تاب داشته باشد؛ کمتر تولید کننده‌ای است که این معیار را در تولیدات خود رعایت می کند ولی  این شرکت در تمام محصولات خود این استاندارد را به طور کامل اجرا کرده است و به همین خاطر در این طناب قطر، رنگ و مواد به کار رفته در تمام طول طناب ثابت است و تاب آن دچار تغییر نمی ‌شود.

 

 

خرید طناب پلی استیل

 

 

در این شرکت طناب پلی استیل با تسمه بسته بندی می گردد ‌ و روی بسته بندی، یک لیبل یا برچسب با مشخصات فنی کاملی که مشتری لازم است بداند نیز وجود دارد.

از دیگر امکانات ما، ساخت و تولید طناب بر حسب خواسته و نیاز مشتری می باشد به این معنا که  مشتری می ‌تواند مشخص کند که طناب مورد نظر را با چه قطر، رنگ، خاصیت و مواد اولیه ‌ای می ‌خواهد و بر این حسب، شرکت اقدام می‌ کند تا طناب خواسته شده را در بالاترین سطح کیفیت تولید کند. برای خرید محصول به وب سایت نیلان کو مراجعه نمایید.

 

 

 

 

 

 

 

فروش طناب پلاستیکی

 

 

همانطوری که در مطالب فوق اشاره کردیم طناب ضخیم پلاستیکی یکی از پرکاربردترین در صنایع‌های مختلف است که مجموعه ما این محصول را با قیمت مناسب در معرض فروش قرار می دهد.

 

برای دوام این محصول عوامل‌هایی هستند که بسیار تاثیر گذار است که می توان به ساختار طناب، قطر طناب، میزان کشش طناب، مکان استفاد از طناب  بسیار مورد اهمیت قرار دارد.

 

نقطه ذوب این محصول بين  ١٣٥ تا ٢٦٠ درجه سانتیگراد می باشد که قابل آتش گرفتن نمی باشد. جهت تولید طناب پلاستیکی باید یک کارگاه راه اندازی کرد که این تولیدی باید تجهیزات نظیر جرثقیل برقی، انکوباتور بهداد، دستگاه دسته بندی، اکسترودر، دستگاه کلاف کن، دستگاه دسته بندی و دستگاه بافنده داشته باشد.

 

با توجه به نیازهای مشتری انواع طناب را با میزان تقاضای مشتریان تولید می کنیم تا شما مشتریان محترم بتوانید هر طناب پلاستیکی را با نوع کاربردی که می خواهید انجام دهید از طناب استفاده کنید این محصول را سفارش دهید.

 

برای سفارش طناب پلاستیکی از طریق این سایت می توانید با مشاوران فروش ما ارتباط بگیرید، سایز و اندازه ایی که می خواهید را سفارش دهید تا ما این محصول را در هر نقاطی که هستید برای شما ارسال نماییم.

 

 

Write a comment
Blog archive